Ochrana osobních ůdajů

Osobní údaje jsou chráněny před zveřejněním a použitím třetí osobou. Jsou použity pouze pro zaslání objednané zásilky a pro komunikaci se zákazníkem. Registrační číslo provozovatele eshopu u Úřadu pro ochranu osobních údajů je 00045872.

Zákony a předpisy:
Zákon č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Objednávání

Nabízíme Vám možnost nákupu přímo z Vašeho domova, kde můžete nakupovat nonstop. Objednávat si můžete jednoduše a pohodlně pomocí našich stránek www.vanilkove-lusky.cz, e-mailu, či písemně na naší adrese.

Potvrzení objednávky

Potvrzení objednávky Vám zašleme e-mailem, o odeslání zboží budete taktéž informováni e-mailem. U některých objednávek (větší množství apod.) Vás budeme kontaktovat telefonicky pro potvrzení objednávky.

Zrušení objednávky

Každou objednávku můžete zrušit před odesláním a to e-mailem. Stačí uvést jméno, Váš e-mail a číslo objednávky.

Balné a poštovné

Zboží Vám doručíme dle podmínek uvedených v následující tabulce. Dobou uvedenou ve sloupci „Zpracování“ se rozumí čas od obdržení objednávky (resp. přijetí platby) do předání zásilky přepravci. Pokud bychom z jakéhokoliv důvodu nemohli tento termín dodržet, budeme Vás kontaktovat. Ve sloupci „Doručení“  je uveden údaj, který uvádí přepravce. Celková doba dodání zboží je tedy součtem těchto dvou údajů. U platby předem je do doby dodání potřeba započítat také čas od vystavení zálohové faktury do doby, kdy obdržíme vaši platbu. Časový údaj je vždy uváděn jako pracovní den (zpracování a doručování zásilek probíhá pouze v pracovní dny). Časové údaje jsou vždy uváděny jako maximální.

Doručení Platba Zpracování Doručení Poštovné
Doporučená zásilka ČP Převodem na účet 2 dny 1-3 dny 75 Kč
Doporučená zásilka ČP Dobírkou 2 dny 1-3 dny 115 Kč
Slovensko/EU – na adresu Převodem na účet 2 dny 2-7 dnů cca €6
Slovensko/EU – zásilkovna Převodem na účet 2 dny 2-7 dnů cca €4

Reklamace a záruka

Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné zjevné vady (adresa objednatele apod.). Případné vady je kupující povinen neprodleně ohlásit naší firmě. Za vady vzniklé během přepravy neručíme.

Postup při reklamaci:

Informujte nás o reklamaci e-mailem či písemně. Uveďte svoje jméno, telefonní kontakt, číslo objednávky a důvod reklamace.

Poté Vás budeme kontaktovat a domluvíme se na dalším postupu. Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího nahlášení.

Jak nakupovat

Každý návštěvník našeho obchodu má k dispozici elektronický košík. Ten umožňuje průběžně vkládat vybrané položky, nebo upravovat požadované množství.

  1. Pro odeslání objednávky klikněte na tlačítko „Přejít do pokladny“.
  2. Zkontrolujte svoji objednávku (zboží, množství, cenu).
  3. Pokud vlastníte slevový kód, zadejte ho do připraveného pole a klikněte na tlačítko „Aktualizovat“.
  4. Vyberte typ platby a způsob doručení.
  5. Vyplňte doručovací adresu, případně fakturační adresu.
  6. Vyjádřete souhlas s Obchodními podmínkami zaškrtnutím políčka.
  7. Zkontrolujte objednávku a kliknete na tlačítko „Objednat“

Objednávky s dobírkou ihned zpracujeme a odešleme na uvedenou adresu. Objednávky s platbou předem připravíme a čekáme na připsání Vaši platby. Hned jak se platba objeví na našem účtu, zásilku expedujeme.

Návštěvníci stránek si můžou aktivovat zasílání novinek na svoji emailovou adresu. V emailech informujeme o nově dostupných produktech, nově přidaných receptech a speciálních akčních nabídkách a slevách. Nemusíte se obávat zahlcení e-mailové schránky, zasíláme 2-4 e-maily ročně.

Konakt

E-MAIL:
info@vanilkove-lusky.cz

POŠTA:
Vanilkové-Lusky.cz
Martin Florek
Veverkova 741/25
170 00 Praha 7

IČO: 76434486
DIČ: CZ8009257696 (plátce DPH s účinností od 1.5.2021)