Sladké bary

50 snadných receptů, díky kterým se blýsknete.

Stáhnout ukázku ve formátu PDF

Naučte se péct zbrusu nové sladkosti a aranžovat je tak krásně, že vám je pochválí i tchyně! Stáňa Mutlová je jedna z prvních Češek, které propadly umění tzv. sweet barů – sladkých stolů a koutků. Roky své recepty ladila k dokonalosti ve svém vypečeném podniku Punk Rock Cakes a teď je sepsala do kuchařky, jakou ještě český trh neviděl!

Stániny sladké majstrštyky jsou rozděleny do deseti kapitol podle atmosféry, jakou chcete vytvořit. Najdete tu dámskou jízdu ve stylu Sexu ve městě, ale také třeba retro kapitolu Vintage či filmovou pohádku Vzhůru do oblak. Děti nadchne pestrobarevná Karlíkova továrna na čokoládu a dorazí je netradiční Halloween a Vánoce. Všechny recepty jsou prověřené dlouhou praxí, ale zvládne je samozřejmě i laik. Všechny laskominy mají naznačenou obtížnost i dobu na přípravu. Stáňa má efektní řešení i na klasickou infarktovou situaci, když nemáte co dát na stůl a návštěva má dorazit za 20 minut.

Stáňa přistupuje k pečení i psaní po svém, její rázný styl vás pobaví a skvělé fotky Davida Tureckého budete chtít rovnou sníst. Přečtěte si Stánin sladký svět a žádnou jinou kuchařku už nebudete chtít ani vidět.

Sladké bary - Stáňa Mutlová


Autorka: Stáňa Mutlová
Název knihy: Sladké bary
Podtitul: 50 snadných receptů, díky kterým se blýsknete
Formát: 215 x 215 mm
Počet stran: 184+8
Vazba: pevná
ISBN: 978-80-87049-69-3
EAN: 9788090461062
Datum vydání: listopad 2014
Doporučená prodejní cena: 499 Kč

Cena s DPH: 499.00 Kč
449.00 KčCena s DPH:
Loading Aktualizace košíku...